Jak by se Vám líbila svatba na pláži přímo v srdci exotického ráje? Svatba v exotice na Mauriciu, Maledivách, Thajsku, ŘeckuBali, nebo na nějakém vašem vysněném místě... Rádi cestujete a svatba v zahraničí, třeba jen ve dvou je vaším snem?  Rádi Vám takovou svatbu nafotíme, nebo natočíme! Mluvíme plynule anglicky a jelikož jsme čeští fotografové, bez problému se domluvíme i s česky mluvícími hosty. 

Kladné reference našich zákazníků jsou důkazem našich zkušeností s focením svateb v zahraničí.

 

 VÝHODY PROČ SI VYBRAT NÁS

  • Máme zkušenosti s nabízenými lokalitami
  • Pracujeme v týmu
  • Mluvíme plynule anglicky
  • S každým párem se osobně scházíme na předsvatební schůzce v ČR
  • Nabízíme předsvatební focení / natáčení ala rande
  • Nabízíme finančně výhodnější balíčky než místní fotografové
  • Svatební balíčky na míru
  • Přátelský přístup

   ´´Slibte si věrnost v pohádkové destinaci, kde také strávíte líbánky,,

 
Co si budeme nalhávat, ceny místních svatebních fotografů a kameramanů v zahraničí jsou někdy opravdu přes čáru (jde někdy až o statisícové částky a vyšší), a co se týče kvality, tak to není také žádný med. Fotografové nafotí jen obřad, někdy část dne, s úpravou a postprodukcí se moc nezabývají a fotografie novomanželům předají někdy ještě v ten samý den na flashce, nebo na dvd. Již několikrát jsme toho byli svědky a fotografie na internetu kolikrát mluví za vše. Přitom jde o jedinou vzpomínku z vašeho vyjímečného dne a jediné co Vám v životě zůstane jsou právě vaše fotografie nebo videozáznam.  Rozhodně nechceme ale házet všechny do jednoho pytle, najde se i spousta skvělých zahraničních fotografů a kameramanů. 
 
Proto za Vámi rádi přijedeme kamkoli a nafotíme / natočíme Váš jedinečný den! Balíčky jsou cenově stejné jako u nás v české republice plus náklady na cestu a ubytování. Před vaší svatbou a cestou do zahraničí se s Vámi rádi sejdeme, kde na schůzce probereme veškeré detaily a průběh svatby a připravíme balíček Vám přímo na míru. 
 
                                    Svatba z rodiny hudebníka Karla Vágnera - Pepa | Marlene, Kréta, 2018            
                                                                       Marlene | Pepa, Kréta, 2018
                                           Předsvatební focení Hanky a Marka ve Švýcarském Zermattu, 2018                                                                   

         

Fotoslužby Praha, foto Praha 10, foto reality, svatby-foto, fotograf, fotograf Praha 10, fotograf na svatbu, svatební fotograf, nafotim svatbu, svatební fotograf google, svatby, foceni svateb, profesionální fotografie, modelky, fotopráce, svatby, školní foto, maturitní foto, umělecké foto, svatby Praha, fotobooky, reklamní fotografie, fotograf Praha, fotograf Praha 10, fotograf Praha 1, fotograf Praha 2,      fotograf Praha 3, fotograf Praha 4, fotograf Praha 5, fotograf Praha 6, foto do škol, školní fotografie, fotograf na maturitní ples, svatební fotograf Praha, svatební fotografie

DOPORUČUJEME :

www.nasvatby.cz    |    www.coolphotostudio.cz    |    DELU CAKE

www.fotoskolam.cz
www.tipticket.cz
 

školní foto a tabla, rodinné foto, fotografování dětí, miminek, foto kapel  a muzikantů, komerční fotograf, svatební fotograf, foto managementu firem, firemní portréty, reportážní fotograf,  foto interiérů a exteriérů, foto nemovitostí pro RK, prodejny, restaurace, foto produktů, výrobků, předměty pro reklamu, fotografování koncertů, společenské akce a plesy, sportovní fotograf, rekonstrukce starých fotografií, těhulky, foceni realit, focení škol, školní tabla, focení školních akcí, vánoční fotografie, profesionální služby v oblasti fotografie, minobooky, foto firemních akcí, fotoslužby, focení společenských událostí, křtiny, foto developerských projektů, foto reality, konference, fotokonference, maturitní plesy, maturitní fotograf, fotograf na maturitní ples, fotograf na maturák, maturitní fotografie

Kontakt

Robin Puškáš - fotograf IČO - 02981459 +420 604 778 224 robin.puskas@seznam.cz