FOTO REALIT
REALITY / DOMY / BYTY / KANCELÁŘE / INTERIÉRY / EXTERIÉRY / DEVELOPERSKÉ PROJEKTY /

Proč kvalitní prezentace realit ?

Zpracování fotodokumentace exteriérů a interiérů jednotlivých realit je z valné většiny majiteli nemovitostí a realitními makléři nezřídka podceňována. Na výrobu fotografií bývá používána v nejednom případě jednoduchá obyčejná technika a tyto fotografie pak mohou vypadat značně neprofesionálně, což má v konečném důsledku neblahý vliv na prodej samotné nemovitosti.

Internet a video prodává...

Ať se již rozhodnete pro koupi či prodej domu nebo panelákového bytu, rozhodujete se většinou z pohodlí svého domova, před svými počítači. Kvalitní profesionální fotografie je pak z jedním z nejdůležitějších momentů při vašem výběru nebo rychlém prodeji. Je proto velmi důležité nepodceňovat kvalitu a estetiku celkového dojmu své prezentace nemovitosti, která značně zvyšuje vaše šance na rychlý průběh celé transakce.

FOTOSLUŽBY
od 1500 Kč
  nebo  od 150 Kč / foto - minimálně 10 ks

V této jednotné ceně je zahrnuto:

 • 20 ks postprodukčně upravených fotografií
 • doprava zdarma do 20 km od Prahy / další km 5 Kč  - počítá se i cesta zpět /
 • zaheslovaný odkaz na stáhnutí výsledných fotografií v plném rozlišení z webového prostředí
 • klient si sám vybírá fotografie, které si hodlá zakoupit
 • lze přiobjednat upravené tištěné fotografie : 55 Kč/ks ( formát 15x20 cm, min.počet 10 ks )
 • profesionálně upravené fotky, včetně koláží (nebo jak si klient bude přát...)

  Podmínka:  záloha předem 1000 Kč při focení (bude vyúčtována v rámci konečné ceny).

  Pokud není uvedeno či sjednáno jinak, fotografie jsou vždy dodávány pouze v elektronické podobě (na CD/DVD/osobní úschovně) ve formátu jpg, maximální kvalitě a poměru stran 3:2.

VIDEOLSUŽBY
od 3 200 Kč

V této jednotné ceně je zahrnuto:

 • několika minutové video postprodukčně upravených záběrů
 • doprava zdarma do 20 km od Prahy / další km 5 Kč  - počítá se i cesta zpět /
 • zaheslovaný odkaz na stáhnutí v HD z webového prostředí

  Podmínka:  záloha předem 1000 Kč při focení (bude vyúčtována v rámci konečné ceny).

         

Fotoslužby Praha, foto Praha 10, foto reality, svatby-foto, fotograf, fotograf Praha 10, fotograf na svatbu, svatební fotograf, nafotim svatbu, svatební fotograf google, svatby, foceni svateb, profesionální fotografie, modelky, fotopráce, svatby, školní foto, maturitní foto, umělecké foto, svatby Praha, fotobooky, reklamní fotografie, fotograf Praha, fotograf Praha 10, fotograf Praha 1, fotograf Praha 2,      fotograf Praha 3, fotograf Praha 4, fotograf Praha 5, fotograf Praha 6, foto do škol, školní fotografie, fotograf na maturitní ples, svatební fotograf Praha, svatební fotografie

DOPORUČUJEME :

www.nasvatby.cz    |    www.coolphotostudio.cz    |    DELU CAKE

www.fotoskolam.cz
www.tipticket.cz
 

školní foto a tabla, rodinné foto, fotografování dětí, miminek, foto kapel  a muzikantů, komerční fotograf, svatební fotograf, foto managementu firem, firemní portréty, reportážní fotograf,  foto interiérů a exteriérů, foto nemovitostí pro RK, prodejny, restaurace, foto produktů, výrobků, předměty pro reklamu, fotografování koncertů, společenské akce a plesy, sportovní fotograf, rekonstrukce starých fotografií, těhulky, foceni realit, focení škol, školní tabla, focení školních akcí, vánoční fotografie, profesionální služby v oblasti fotografie, minobooky, foto firemních akcí, fotoslužby, focení společenských událostí, křtiny, foto developerských projektů, foto reality, konference, fotokonference, maturitní plesy, maturitní fotograf, fotograf na maturitní ples, fotograf na maturák, maturitní fotografie

Kontakt

Robin Puškáš - fotograf IČO - 02981459 +420 604 778 224 robin.puskas@seznam.cz